O nas

obraz 1
obraz 2
obraz 3
Dlaczego my?

Sprzedaż nieruchomości to nie wszystko..

Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Obsługujemy głównie duże obiekty handlowo usługowe (wielkopowierzchniowe) i budynki biurowe, mamy doświadczenie także w zarządzaniu i prowadzeniu zautomatyzowanych parkingów. Obiektami zarządza wysoko wyspecjalizowany profesjonalny zespół.

Dodatkowo oferujemy możliwość wykonania przez nasze Biuro projektowe dokumentacji technicznej i uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń czy uzgodnień koniecznych do realizacji inwestycji budowlanych oraz profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

obraz

Biuro Nieruchomości PROGRESS stworzyliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych dotychczasowych Partnerów i Klientów. Od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych oraz kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami - głównie dużymi obiektami handlowymi i biurowymi. Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych dla naszych Klientów, często „od pomysłu” do oddania obiektu do użytkowania pozwoliła nam zdobyć doświadczenie także w obrocie nieruchomościami. Dodatkowo, dzięki działalności naszego Biura projektowego oraz dużej wiedzy w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskiwania pozwoleń na budowę możemy profesjonalnie doradzić Klientom naszego Biura Nieruchomości także w tym zakresie i pomóc w podjęciu właściwej decyzji przy zakupie nieruchomości dla planowanej inwestycji. Jesteśmy świadomi, jak ważną decyzją jest zakup własnego domu, mieszkania czy działki budowlanej, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z końcowego efektu naszych wspólnych działań a jednocześnie działamy w sposób maksymalnie otwarty i przejrzysty żeby na każdym etapie byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze.

Staramy się aby nasze działania były dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Nasze główne atuty to:
ZAANGAŻOWANIE, DOŚWIADCZENIE, SKUTECZNOŚĆ, PROFESJONALIZM, NOWOCZESNOŚĆ

Dzięki dobrej znajomości i ciągłemu monitorowaniu rynku nieruchomości zaoszczędzimy Państwa cenny czas, natomiast nasza profesjonalna i kompleksowa obsługa pozwoli na zadowolenie z przeprowadzonych transakcji. Staramy się aby przyjmowane zlecenia były maksymalnie weryfikowane, sprawdzamy aktualność danych w dostępnych dokumentach, Księgach Wieczystych, itd., dokładamy wszelkich starań żeby każda transakcja była bezpieczna. Jeśli zdecydujecie się Państwo na transakcje to możemy przygotować i skontrolować wszystkie dokumenty niezbędne do podpisania umowy przedwstępnej, umowy przyrzeczonej a następnie umowy sprzedaży. Współpracujemy w tym zakresie z Kancelarią Adwokacką i Notarialną. Nasze biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe z tytułu wykonywania czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Serdecznie zapraszamy
Zespół BN Progress

obraz

Zadzwoń do nas!

+48 575 641 057 +48 575 641 041 +48 13 43 650 79
logo biuro nieruchomości progress Platforma sprzedaży nieruchomości

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00 Adres: ul. Tysiąclecia 3, 38-400 Krosno Email: biuro@progressnieruchomosci.pl

© 2022 NT Solutions Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.